POLYSAN DEEP hluboká sprchová vanička, obdélník 160x75x26cm, bílá 72385

Sprchové zástěny a vaničky s praktickým využitím V případě podezdění doporučujeme k vaničce zakoupit nohy (podstavec) V... více informací »
POLYSAN DEEP hluboká sprchová vanička
Značka: Polysan
7 864 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchové zástěny a vaničky s praktickým využitím V případě podezdění doporučujeme k vaničce zakoupit nohy (podstavec) V...

Sprchové zástěny a vaničky s praktickým využitím V případě podezdění doporučujeme k vaničce zakoupit nohy (podstavec) V případě instalace s obkladovým panelem doporučujeme k vaničce zakoupit nosnou konstrukci Sprchové zástěny této série vycházejí ze série Easy Line. Mají sníženou výšku a jsou vhodné pro instalaci na hluboké vaničky DEEP. Výplň zástěn je vyrobena z bezpečnostního skla o tloušťce 6 mm. Charakteristika sprchových dveří a zástěn pro sérii DEEP Posuvné dveře 2dílné (dveře šířky 1000 mm skládací) Dveře je možno instalovat samostatně do niky nebo ve spojení s boční stěnou Horní a spodní zdvojené ložiskové pojezdy zaručují bezproblémový chod Systém vyklápění dveří pomocí spodních ložisek pro snadné čištění Při výrobě dveří je použito bezpečnostní čiré sklo o síle 6 mm Leštěné hliníkové profily umocňují eleganci zástěn Snadná montáž, tolerance 20 mm nastavením skel v profilu Dveře jsou děleny na část posuvnou a část pevnou – umožňují variabilní instalaci s levým nebo pravým otevíráním Prakticky navržené madlo pro pohodlné otevírání dveří Případné nerovnosti stěny elegantněskryje profil, do kterého se zasouvásklo dle potřeby až 20 mm Bezproblémový chod a snadné čištěníposuvných dveří zajišťujízdvojené výklopné pojezdy Charakteristika vaniček DEEP Výborně se hodí pro rekonstrukce koupelen v panelových domech Vanička je vybavena přepadovým otvorem, lze ji tedy bezpečně napustit Vaničku lze usadit na nožičky nebo nosnou konstrukci, vhodné typy jsou uvedeny u každé vaničky Vaničku lze klasicky podezdít nebo použít obkladové panely PLAIN K čištění skel doporučujeme ASC čistící a ochranný prostředek, 94000. Prodloužená záruka Na sprchové vaničky POLYSAN vyrobené z akrylátu poskytujeme záruku 10 let.Podmínkou záruky je správná instalace podle návodu, včetně použití originálních podstavců POLYSAN dle typu hluboké vaničky. Doporučený typ podstavce je vždy uveden u každé hluboké vaničky. EAN: 8590729075127. Velmi oblíbený produkt POLYSAN DEEP hluboká sprchová vanička, obdélník 160x75x26cm, bílá 72385 od známého dodavatele POLYSAN jednoduše najdete zde teď právě za super cenu.

Unikátní a oblíbený výrobek POLYSAN DEEP hluboká sprchová vanička, obdélník 160x75x26cm, bílá 72385 od spolehlivého výrobce POLYSAN jednoduše pořídíte ještě dnes za super cenu! 7 864 Kč.