HANSGROHE Flexaplus Odtoková a přepadová souprava pro speciální vany 58141180

Základní těleso vanového výtoku, odtoková a přepadová souprava pro speciální vany vhodné pro speciální vany PE šroubení G 1½ x 40/50 mm ohebná... více informací »
HANSGROHE Flexaplus Odtoková a
Značka: Hansgrohe
1 768 Kč
Ověřit dostupnost
Základní těleso vanového výtoku, odtoková a přepadová souprava pro speciální vany vhodné pro speciální vany PE šroubení G 1½ x 40/50 mm ohebná...

Základní těleso vanového výtoku, odtoková a přepadová souprava pro speciální vany vhodné pro speciální vany PE šroubení G 1½ x 40/50 mm ohebná přepadová hadice délka bovdenového kabelu 780 mm součástí balení je: základní těleso, vanový sifon Vrchní krycí sada odtoku není součástí dodávky. EAN: 4011097233574. Kvalitní a žádaný produkt HANSGROHE Flexaplus Odtoková a přepadová souprava pro speciální vany 58141180 od kvalitní společnosti HANSGROHE můžete pořídit v aktuální nabídce v bezva akci. Často hledaný výrobek HANSGROHE Flexaplus Odtoková a přepadová souprava pro máte možnost koupit ještě tady u nás v sekci bydlení a doplňky! Prozkoumejte akční výrobky z této populární rubriky za internetové ceny. V očích zákazníků populární značka Hansgrohe pro své zákazníky dodává top produkty. Podívejte se sami! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se taky na další vybrané kousky od značky Hansgrohe. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt HANSGROHE Flexaplus Odtoková a přepadová souprava pro speciální vany 58141180 od značky s dobrým jménem HANSGROHE jednoduše naleznete právě teď u nás opravdu levně. 1 768 Kč.