HANSA Living Termostatická vanová baterie pod omítku, Thermo Cool, matná černá 8114956233

Termostatická podomítková vanová baterie Living, bez tělesa s dvoucestným přepínačem a uzavíracím ventilem kohoutkové... více informací »
HANSA Living Termostatická vanová baterie pod omítku
Značka: Hansa
21 467 Kč
Ověřit dostupnost
Termostatická podomítková vanová baterie Living, bez tělesa s dvoucestným přepínačem a uzavíracím ventilem kohoutkové...

Termostatická podomítková vanová baterie Living, bez tělesa s dvoucestným přepínačem a uzavíracím ventilem kohoutkové ovládání materiál: mosaz, barva matná černá funkční jednotka HANSABLUEBOX, upevnění pomocí 4 šroubů, zpětné klapky, tlumič hluku uzavírací vršek s keramickými destičkami termostatická kartuše pro ovládání teploty rukojeť pro nastavení teploty, s bezpečnostní pojistkou proti opaření při 38 °C rukojeť pro regulaci průtoku vody průtok vody: 20,4 l/min (výtok a sprcha) pro kompletní výrobek je třeba objednat 1 instalační podomítkové těleso EAN: 4015474273481. Tento designový produkt HANSA Living Termostatická vanová baterie pod omítku, Thermo Cool, matná černá 8114956233 od značky se zárukou kvality HANSA snadno pořídíte aktuálně se slevou. Výjimečný produkt můžete sehnat prostě tady na stránkách umístěný v sekci vodovodní baterie. Nyní můžete získat skvělé produkty z této kategorie za super ceny! Tato značka Hansa dlouhodobě poskytuje skvělý sortiment.

Velmi oblíbený kousek HANSA Living Termostatická vanová baterie pod omítku, Thermo Cool, matná černá 8114956233 od výrobce s mnohaletou tradicí HANSA máte možnost pořídit právě dnes za skvělou cenu. 21 467 Kč.