GSI KUBE X keramické umyvadlo 60×37 cm, bílá ExtraGlaze 9454111

Keramická glazura ExtraGlaze® Glazura ExtraGlaze® se aplikuje na produkty během výrobního cyklu před vypálením, čímž je zaručen její trvalý... více informací »
GSI KUBE X keramické umyvadlo 60x37 cm
Značka: GSI
5 732 Kč
Ověřit dostupnost
Keramická glazura ExtraGlaze® Glazura ExtraGlaze® se aplikuje na produkty během výrobního cyklu před vypálením, čímž je zaručen její trvalý...

Keramická glazura ExtraGlaze® Glazura ExtraGlaze® se aplikuje na produkty během výrobního cyklu před vypálením, čímž je zaručen její trvalý účinek. Dodává keramice dokonale hladký povrch, vysoký lesk a ochranu před vápennými usazeninami. Keramika je díky této glazuře zářivě bílá a snadno čistitelná. Umyvadla ze série KUBE X lze pro použití na desku dodat i v retifikované verzi (se zabroušenou spodní plochou). Ceny a kódy na vyžádání. EAN: 8056590014899. Hodně oblíbený produkt GSI KUBE X keramické umyvadlo 60×37 cm, bílá ExtraGlaze 9454111 od značky se zárukou kvality GSI jednoduše získáte již dnes opravdu levně.
Zajímavý produkt je k dostání teď na našem webu v oblíbené sekci umyvadla. Prozkoumejte parádní produkty ve zmíněné sekci z pohodlí domova. Třeba hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! U nás najdete další vybrané kousky od značky GSI. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Známý dodavatel GSI vyrábí prvotřídní produkty. A to ještě není vše!

Levný výrobek GSI KUBE X keramické umyvadlo 60x37 cm, bílá ExtraGlaze 9454111 od výrobce GSI můžete nakoupit momentálně na našich stránkách ve výhodné akci! 5 732 Kč.