GROHE Talentofill Napouštěcí, odtoková a přepadová souprava, kartáčovaný Hard Graphite 28990AL0

Vanová napouštěcí, odtoková a přepadová souprava materiál: plast GROHE PVD povrch pro klasické koupací vany bez montážních dílů se zápachovou... více informací »
GROHE Talentofill Napouštěcí
Značka: Grohe
6 512 Kč
Ověřit dostupnost
Vanová napouštěcí, odtoková a přepadová souprava materiál: plast GROHE PVD povrch pro klasické koupací vany bez montážních dílů se zápachovou...

Vanová napouštěcí, odtoková a přepadová souprava materiál: plast GROHE PVD povrch pro klasické koupací vany bez montážních dílů se zápachovou zátkou a odpadním kolenem 45° bez přerušovače potrubí instalace podle DIN 1988 pouze s přerušovačem potrubí typu A2 nebo připojovací sadou Talentofill Krycí horní část soupravy není součástí dodávky. EAN: 4005176885488. Tento nejprodávanější kousek GROHE Talentofill Napouštěcí, odtoková a přepadová souprava, kartáčovaný Hard Graphite 28990AL0 od známého dodavatele GROHE máte možnost nakoupit právě dnes za nejnižší cenu. Tento exkluzivní výrobek lze nakoupit aktuálně tady u nás v oblíbené kategorii koupelnové baterie. Připravili jsme kvalitní produkty z této oblíbené kategorie v bezva akci. Věhlasný výrobce Grohe dlouhodobě dodává top produkty. A to je teprve začátek.

Kvalitní a velmi žádaný produkt GROHE Talentofill Napouštěcí, odtoková a přepadová souprava, kartáčovaný Hard Graphite 28990AL0 od předního výrobce GROHE můžete získat právě teď v nabídce extra výhodně. 6 512 Kč.