GROHE Rainshower SmartActive Sprchová tyč s poličkou, 900 mm, supersteel 26603DC0

Sprchová tyč s poličkou délka 900 mm s nástěnnými kovovými držáky pohyblivý držák s kloubem GROHE EasyReach polička je součástí GROHE QuickFix... více informací »
GROHE Rainshower SmartActive Sprchová tyč s poličkou
Značka: Grohe
4 002 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchová tyč s poličkou délka 900 mm s nástěnnými kovovými držáky pohyblivý držák s kloubem GROHE EasyReach polička je součástí GROHE QuickFix...

Sprchová tyč s poličkou délka 900 mm s nástěnnými kovovými držáky pohyblivý držák s kloubem GROHE EasyReach polička je součástí GROHE QuickFix Plus nastavitelná vzdálenost mezi držáky pro přizpůsobení do stávajících otvorů GROHE TileFix nastavení hloubky držáků sprchové tyče GROHE StarLight povrch EAN: 4005176375460. Unikátní produkt GROHE Rainshower SmartActive Sprchová tyč s poličkou, 900 mm, supersteel 26603DC0 od populárního výrobce GROHE je dostupný tady a teď levně. Tento skvělý kus GROHE Rainshower SmartActive Sprchová tyč s poličkou, 900 mm, můžete najít taky tu na webu v oblíbené rubrice sprchy a sprchové panely. Připravili jsme pro vás zcela nové produkty z této rubriky ve výhodné akci. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také další prověřené produkty od dodavatele Grohe. Najdete je níže na této stránce. Tento vyjímečný výrobce Grohe dodává vynikající výrobky.

Nový kousek GROHE Rainshower SmartActive Sprchová tyč s poličkou, 900 mm, supersteel 26603DC0 od našeho předního výrobce GROHE jde získat online extra výhodně! 4 002 Kč.