HOPA Umývátko PICCOLO GRANDE 45 x 26 x 15,5 cm Umývátko provedení Pravé OLKLT5117R

Umyvadlo PICCOLO GRANDE s rozměry 45 x 26 x 15,5 cm, od české společnosti HOPA. Tvar umyvadla umožňuje použití jako nástěnné... více informací »
HOPA Umývátko PICCOLO GRANDE 45 x
Značka: HOPA
1 990 Kč
Ověřit dostupnost
Umyvadlo PICCOLO GRANDE s rozměry 45 x 26 x 15,5 cm, od české společnosti HOPA. Tvar umyvadla umožňuje použití jako nástěnné...

Umyvadlo PICCOLO GRANDE s rozměry 45 x 26 x 15,5 cm, od české společnosti HOPA. Tvar umyvadla umožňuje použití jako nástěnné umyvadlo nebo jako umyvadlo na desku. Špičkové materiály a trendy zaoblený design velmi oblíbeného umyvadla se hodí do každé moderní koupelny. UmyvadlO má přepadový otvor a otvor pro vodovodní baterii. Moderní mini nástěnné umývátko na desku se neobejde bez kvalitních doplňků. Široké množství doplňků do koupelny naleznete v naší bohaté nabídce – umyvadlové baterie, zrcadla, sifony a výpusti pro umyvadla a velmi kvalitní instalační materiál pro koupelny. Pořádek a čistotu okolo umyvadel zajistí koupelnové sety, které tvoří dávkovač mýdla, mýdelník, kosmetický kelímek, kelímek na zubní kartáčky a další doplňky. V blízkosti umyvadla se hodí mít elektrický sušák na ručníky, který bude neocenitelným pomocníkem. V případě, že vybavujete koupelnu pro handicapované nebo starší uživatele, rozhodně se hodí praktické koupelnové madla. Rozměry umyvadla: 45 x 26 x 15,5 cm Bez baterie, bez krytky sifonu Provedení: Levé/Pravé Materiál: sanitární keramika. Tento akční produkt HOPA Umývátko PICCOLO GRANDE 45 x 26 x 15,5 cm Umývátko provedení Pravé OLKLT5117R od známé společnosti HOPA lze sehnat v aktuální nabídce opravdu levně.

Oblíbený výrobek HOPA Umývátko PICCOLO GRANDE 45 x 26 x 15,5 cm Umývátko provedení Pravé OLKLT5117R od spolehlivého výrobce HOPA jde pořídit v naší online nabídce za výprodejovou cenu. 1 990 Kč.