Gedy PIRENEI pevný držák ručníků 410mm, chrom PI2213

Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Gedy
976 Kč
Ověřit dostupnost
Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je...

Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. V matně bílém a chromovém provedení se satinovaným sklem se třpytí jak zasněžené vrcholky pohoří za slunečného dne. A jak den přechází v sametově tmavou noc, tak mají i tyto doplňky svůj protějšek v matně černém designu. Doporučená údržba:Pro zachování estetické kvality výrobku se doporučuje čistit povrch černých výrobků (koupelnových doplňků, stojanů a dalších), pouze měkkým hadříkem a vodou. Zároveň se doporučuje vždy po použití otřít povrch do sucha, aby na povrchu nezůstávaly kapky vody, které by se následně mohly začít usazovat ve formě vodního kamene.Pro čištění se nesmí používat abrazivní prostředky ani agresivní čisticí prostředky. Prodloužená záruka na povrchovou úpravu EAN: 8003341294154. Exkluzivní výrobek Gedy PIRENEI pevný držák ručníků 410mm, chrom PI2213 originál od značky Gedy můžete pořídit v naší aktuální nabídce téměř zdarma.
Velmi prodávaný výrobek jde získat také tu na našem webu v populární rubrice koupelna! Získejte zcela nové produkty z této populární kategorie za výhodnou cenu. Tento výrobce Gedy má velmi kvalitní zboží. To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký! U nás v nabídce najdete další kousky od dodavatele Gedy. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt Gedy PIRENEI pevný držák ručníků 410mm, chrom PI2213 originál od výrobce Gedy je k získání aktuálně na našich stránkách v akci! 976 Kč.