Gedy PIRENEI pevný držák ručníků 410mm, černá mat PI2214

Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Gedy
1 140 Kč
Ověřit dostupnost
Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je...

Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. V matně bílém a chromovém provedení se satinovaným sklem se třpytí jak zasněžené vrcholky pohoří za slunečného dne. A jak den přechází v sametově tmavou noc, tak mají i tyto doplňky svůj protějšek v matně černém designu. Doporučená údržba:Pro zachování estetické kvality výrobku se doporučuje čistit povrch černých výrobků (koupelnových doplňků, stojanů a dalších), pouze měkkým hadříkem a vodou. Zároveň se doporučuje vždy po použití otřít povrch do sucha, aby na povrchu nezůstávaly kapky vody, které by se následně mohly začít usazovat ve formě vodního kamene.Pro čištění se nesmí používat abrazivní prostředky ani agresivní čisticí prostředky. Prodloužená záruka na povrchovou úpravu EAN: 8003341294161. Kvalitní a oblíbený produkt Gedy PIRENEI pevný držák ručníků 410mm, černá mat PI2214 od předního výrobce Gedy pohodlně seženete aktuálně za neuvěřitelně výhodnou cenu.
Levný produkt Gedy PIRENEI pevný držák ručníků 410mm, máte možnost pořídit bez problémů tu v oblíbené sekci koupelna. Najděte si ještě další produkty z této populární kategorie za nejnižší cenu! Významný výrobce Gedy dlouhodobě poskytuje špičkové produkty. Nabídka platí do vyprodání zásob! To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více. Máme v nabídce ovšem další prověřené kousky od značky Gedy. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný výrobek Gedy PIRENEI pevný držák ručníků 410mm, černá mat PI2214 od naší známé značky Gedy máte možnost koupit zde nyní za rozumné peníze. 1 140 Kč.