Gedy NINFEA WC štětka na postavení, černá/bambus 133314

Polyresin Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Gedy
1 390 Kč
Ověřit dostupnost
Polyresin Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu...

Polyresin Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý. Kombinace barvy dřeva a matné černé je nesmrtelná. Ve spojení se zaoblenými hranami činí kolekci doplňků na postavení NINFEA elegantní a neodolatelně krásnou. Oko potěší a užitek přinese v každé koupelně. EAN: 8003341300237. Tento oblíbený kus Gedy NINFEA WC štětka na postavení, černá/bambus 133314 od společnosti s předním postavením na trhu Gedy jednoduše získáte na našich stránkách teď trvale výhodně. Oblíbený produkt Gedy NINFEA WC štětka na postavení, černá/bambus můžete pořídit bez obtíží na stránkách v rubrice wc štětky. Prozkoumejte ještě podobné produkty z této oblíbené rubriky za super ceny! To není všechno, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží od dodavatele Gedy. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Gedy pro vás připravuje prvotřídní zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Velmi žádaný výrobek Gedy NINFEA WC štětka na postavení, černá/bambus 133314 od známé společnosti Gedy pohodlně získáte nyní opravdu levně. 1 390 Kč.