Gedy LOUNGE mýdlenka na postavení, chrom 545113

Vhodné doplňky dotvářejí koupelnu a vtisknou jí osobitý styl. Koupelnové doplňky v chromu a černé barvě ze série LOUNGE jsou správnou volbou.... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Gedy
980 Kč
Ověřit dostupnost
Vhodné doplňky dotvářejí koupelnu a vtisknou jí osobitý styl. Koupelnové doplňky v chromu a černé barvě ze série LOUNGE jsou správnou volbou....

Vhodné doplňky dotvářejí koupelnu a vtisknou jí osobitý styl. Koupelnové doplňky v chromu a černé barvě ze série LOUNGE jsou správnou volbou. Doporučená údržba:Pro zachování estetické kvality výrobku se doporučuje čistit povrch černých výrobků (koupelnových doplňků, stojanů a dalších), pouze měkkým hadříkem a vodou. Zároveň se doporučuje vždy po použití otřít povrch do sucha, aby na povrchu nezůstávaly kapky vody, které by se následně mohly začít usazovat ve formě vodního kamene.Pro čištění se nesmí používat abrazivní prostředky ani agresivní čisticí prostředky. EAN: 8003341180761. Vysoce kvalitní výrobek Gedy LOUNGE mýdlenka na postavení, chrom 545113 od kvalitního výrobce Gedy můžete pořídit v naší aktuální nabídce za parádní cenu. Hodně povedený kousek můžete pořídit mimo jiné tady na našich stránkách v rubrice misky na mýdlo! Nyní pořídíte unikátní kousky ve zmiňované rubrice za příznivou cenu! Přední dodavatel Gedy pro své zákazníky prodává vynikající sortiment Nové kousky každý den. To ale není vše, u nás vám nabízíme více. Podívejte se taky na více kvalitních produktů od značky Gedy. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený výrobek Gedy LOUNGE mýdlenka na postavení, chrom 545113 od oblíbené značky Gedy snadno získáte v naší internetové nabídce se slevou. 980 Kč.