Gedy LOUNGE dávkovač mýdla na postavení, chrom 545513

Vhodné doplňky dotvářejí koupelnu a vtisknou jí osobitý styl. Koupelnové doplňky v chromu a černé barvě ze série LOUNGE jsou správnou volbou.... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Gedy
1 410 Kč
Ověřit dostupnost
Vhodné doplňky dotvářejí koupelnu a vtisknou jí osobitý styl. Koupelnové doplňky v chromu a černé barvě ze série LOUNGE jsou správnou volbou....

Vhodné doplňky dotvářejí koupelnu a vtisknou jí osobitý styl. Koupelnové doplňky v chromu a černé barvě ze série LOUNGE jsou správnou volbou. Doporučená údržba:Pro zachování estetické kvality výrobku se doporučuje čistit povrch černých výrobků (koupelnových doplňků, stojanů a dalších), pouze měkkým hadříkem a vodou. Zároveň se doporučuje vždy po použití otřít povrch do sucha, aby na povrchu nezůstávaly kapky vody, které by se následně mohly začít usazovat ve formě vodního kamene.Pro čištění se nesmí používat abrazivní prostředky ani agresivní čisticí prostředky. EAN: 8003341180778. Tento akční kousek Gedy LOUNGE dávkovač mýdla na postavení, chrom 545513 od společnosti se zárukou kvality Gedy najdete aktuálně na webu opravdu výhodně.
Hodně povedený výrobek lze koupit bezstarostně tady na stránkách umístěný v sekci dávkovače mýdla. Mrkněte na ještě ostatní kusy ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás najdete další produkty od výrobce Gedy. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Gedy má v nabídce prvotřídní produkty.

Kvalitní a oblíbený produkt Gedy LOUNGE dávkovač mýdla na postavení, chrom 545513 od této skvělé značky Gedy máte možnost sehnat zde výhodně. 1 410 Kč.