AQUALINE KERAMIA FRESH horní skříňka 60x50x20cm, bílá 52363

Nutná montáž Z důvodu lepší manipulace je výrobek dodáván v rozmontovaném stavu (Flat pack). Závěsná horní skříňka svým... více informací »
AQUALINE KERAMIA FRESH horní skříňka 60x50x20cm
Značka: AQUALINE
1 647 Kč
Ověřit dostupnost
Nutná montáž Z důvodu lepší manipulace je výrobek dodáván v rozmontovaném stavu (Flat pack). Závěsná horní skříňka svým...

Nutná montáž Z důvodu lepší manipulace je výrobek dodáván v rozmontovaném stavu (Flat pack). Závěsná horní skříňka svým rozměrem vhodná pro instalaci nad WC mísu nebo do omezeného prostoru v koupelně či na WC. uvnitř dřevěná police chromové úchytky Skříňka je z důvodu lepší manipulace dodávána v rozmontovaném stavu (Flat pack).Inovovaná řada skříněk KERAMIA FRESH zdařile kombinuje osvědčenou kvalitu a klasický vzhled koupelnových skříněk se zaobleným keramickým umyvadlem ZARA. Skříňky jsou závěsné, ale některé z nich lze opatřit i podpěrnými nohami pro jednodušší instalaci. Série je vyráběna v bílém lesklém provedení nebo ve světlém dřevěném dekoru dub platin.Kolekci lze kombinovat s širokou nabídkou doplňkových skříněk, zrcadel a galerek. Ceny i rozměry jsou uvedeny bez nožiček. Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou. Koupelnu vždy řádně odvětrejte. Při zkroucení korpusu skříňky může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů. Proti případnému zatékání vody do skříňky použijte silikonový tmel. EAN: 8590913892950. Tento designový výrobek AQUALINE KERAMIA FRESH horní skříňka 60x50x20cm, bílá 52363 od našeho předního výrobce AQUALINE lze koupit zde teď právě v akci.

Tento vynikající výrobek AQUALINE KERAMIA FRESH horní skříňka 60x50x20cm, bílá 52363 od našeho známého výrobce AQUALINE máte možnost získat u nás právě za rozumné peníze! 1 647 Kč.