HOPA Umyvadlo ELLISSE 66 × 43 × 14,5 cm na desku OLKLT3257

Luxusní a praktické umyvadlo na desku ELLISSE. Velmi oblíbené zaoblené linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit... více informací »
HOPA Umyvadlo ELLISSE 66 ×
Značka: HOPA
3 951 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní a praktické umyvadlo na desku ELLISSE. Velmi oblíbené zaoblené linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit...

Luxusní a praktické umyvadlo na desku ELLISSE. Velmi oblíbené zaoblené linie umyvadla na desku pomůžou v nové koupelně dotvořit příjemnou atmosféru. Umyvadlo je bez otvoru pro baterii a přepadu. Vyrobeno ze špičkové sanitární keramiky. Umyvadlo bez otvoru pro umyvadlovou baterii. Podívejte se také na vhodné podomítkové baterie z nabídky Olsen Spa. Přednosti umyvadla na desku ELLISSE: Materiál: sanitární keramika Povrchová úprava: PURE GLAZE* Barva: bílá Jemné a kvalitní zpracování okraje o tloušťce pouze 3 mm. Odolnost vůči poškození Rozměr: 66 × 43 × 14,5 cm ZÁRUKA 5 LET *PURE GLAZE je revoluční vrstva úpravy glazury, která vám zajistí dokonalost, čistotu a krásu keramiky po celou dobu užívání. – hygienicky čistý povrch = stop bakteriím – extrémně hladký a bezpórovitý povrch = snadné čištění – dlouhodobý jas povrchu – mimořádná odolnost povrchu. Tento velmi oblíbený kousek HOPA Umyvadlo ELLISSE 66 × 43 × 14,5 cm na desku OLKLT3257 od přední společnosti HOPA naleznete v naší internetové nabídce extra výhodně.

Tento neodolatelný výrobek HOPA Umyvadlo ELLISSE 66 × 43 × 14,5 cm na desku OLKLT3257 s pečetí kvality od značky HOPA snadno seženete aktuálně na našich stránkách napořád výhodně. 3 951 Kč.