HOPA Koupelnová série EDELA Koupelnové doplňky Držák na ručníky OLBA670101

Držák na ručníky Trendy koupelnová série EDELA se vyznačuje velmi kvalitními materiály, které dodá Vaší koupelně velmi svěží vzhled.... více informací »
HOPA Koupelnová série EDELA
Značka: HOPA
2 745 Kč
Ověřit dostupnost
Držák na ručníky Trendy koupelnová série EDELA se vyznačuje velmi kvalitními materiály, které dodá Vaší koupelně velmi svěží vzhled....

Držák na ručníky Trendy koupelnová série EDELA se vyznačuje velmi kvalitními materiály, které dodá Vaší koupelně velmi svěží vzhled. Koupelnová série je vyrobena z velmi kvalitní mosazi a skla v moderní černé barvě. Sérii tvoří (a my ji prodáváme pouze samostatně po jednotlivých typech – viz. menu vpravo) – kelímek na zubní kartáčky, mýdelník, WC štětka, háček, držák toaletního papíru a držák na ručníky. Sérii EDELA je tvořena kelímkem na zubní kartáčky, mýdelníkem, WC štětkou, háčkem, držákem toaletního papíru a držákem na ručníky. Materiál: mosaz/sklo Barva: černá matná ZÁRUKA 5 LET. Výjimečný kousek HOPA Koupelnová série EDELA Koupelnové doplňky Držák na ručníky OLBA670101 od společnosti s dlouholetou tradicí HOPA jednoduše můžete sehnat tady teď za skvělou cenu.

Unikátní a oblíbený produkt HOPA Koupelnová série EDELA Koupelnové doplňky Držák na ručníky OLBA670101 od dodavatele zboží HOPA můžete najít právě teď v nabídce za mimořádně nízkou cenu. 2 745 Kč.