HANSGROHE Logis Universal Sada doplňků do koupelny, chrom 41728000

Pětidílná sada doplňků do koupelny obsahuje poličku na ručníky s držákem ručníku montáž na stěnu délka 600 mm materiál mosaz, povrchová... více informací »
HANSGROHE Logis Universal Sada
Značka: Hansgrohe
4 623 Kč
Ověřit dostupnost
Pětidílná sada doplňků do koupelny obsahuje poličku na ručníky s držákem ručníku montáž na stěnu délka 600 mm materiál mosaz, povrchová...

Pětidílná sada doplňků do koupelny obsahuje poličku na ručníky s držákem ručníku montáž na stěnu délka 600 mm materiál mosaz, povrchová úprava chrom upevňovací materiál je součástí dodávky držák na toaletní papír s krytem montáž na stěnu materiál mosaz, povrchová úprava chrom upevňovací materiál je součástí dodávky WC kartáč s nádobkou montáž na stěnu materiál mosaz/sklo, povrchová úprava chrom upevňovací materiál je součástí dodávky držák ručníku montáž na stěnu materiál mosaz, povrchová úprava chrom upevňovací materiál je součástí dodávky délka 600 mm dvojitý háček montáž na stěnu materiál mosaz, povrchová úprava chrom upevňovací materiál je součástí dodávky EAN: 4059625131381. Neodolatelný kousek HANSGROHE Logis Universal Sada doplňků do koupelny, chrom 41728000 od značky se zárukou kvality HANSGROHE máte možnost sehnat aktuálně na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Tento akční produkt HANSGROHE Logis Universal Sada doplňků do koupelny, chrom 41728000 od skvělého a známého výrobce HANSGROHE jde nakoupit zde teď právě za báječnou cenu! 4 623 Kč.