CERSANIT Skříňka VIRGO 60 bílá pod umyvadlo na desku s černými úchyty S522-019

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné,... více informací »
CERSANIT Skříňka VIRGO 60
Značka: Cersanit
7 205 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné,...

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné, kovové úchyty, které budou perfektně ladit se zbytkem vašeho koupelnového vybavení. Skříně VIRGO s horní částí jsou vyrobeny z bílé lakované dřevotřískové desky s lesklým povrchem. Dvě praktické zásuvky jsou vybaveny systémem „soft-close“. Uvnitř horní zásuvky je výřez pro sifon s krytem. Spodní část zásuvek je pokryta jemnou strukturou šedého lnu. Nábytek se prodává smontovaný. Umyvadlo není součástí a je nutné zakoupit samostatně EAN: 5901771005438. Kvalitní a velmi žádaný výrobek CERSANIT Skříňka VIRGO 60 bílá pod umyvadlo na desku s černými úchyty S522-019 od populární značky CERSANIT snadno můžete získat zde teď právě ve výprodejové akci.

Tento kvalitní a levný produkt CERSANIT Skříňka VIRGO 60 bílá pod umyvadlo na desku s černými úchyty S522-019 od značky se skvělou pověstí CERSANIT lze nakoupit momentálně za báječnou cenu. 7 205 Kč.