HOPA Stojánková vanová baterie DECCO II Černá BABWDIICZ

Vysoká vanová baterie DECCO II s výškou 1005 mm od evropského dodavatele vodovodních baterií BESCO. Baterie je určena pro instalaci... více informací »
HOPA Stojánková vanová baterie DECCO II Černá BABWDIICZ
Značka: HOPA
17 667 Kč
Ověřit dostupnost
Vysoká vanová baterie DECCO II s výškou 1005 mm od evropského dodavatele vodovodních baterií BESCO. Baterie je určena pro instalaci...

Vysoká vanová baterie DECCO II s výškou 1005 mm od evropského dodavatele vodovodních baterií BESCO. Baterie je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud máte volně stojící vanu. Dodáváno včetně příslušenství – sprchová hlavice s hadicí. Stojánková vanová baterie pro moderní koupelny. Dodáváme ve dvou barvách a to lesklý chrom nebo černá matná.Vanová stojánková baterie je dodávána včetně příslušenství (sprchová růžice a hadice). Stojánková baterie do podlahy vypadá skvěle v kombinaci s volně stojící vanou. Pokud si chcete užívat také sprchování bez potopy ve vaší koupelně, vyzkoušejte vanové zástěny Olsen Spa. Mezi velmi oblíbené doplňky k vanám patří také poličky k vanám z drátěného programu, vanová madla. Doplňky, bez kterých se neobejdete při instalaci vaší vany, najdete v kategorii montáž a údržba. Přednosti vysoké vanové baterie DECCO II: Elegantné, čisté linie Vanová baterie vysoká, stojánková Montáž do podlahy Výška: 1005 mm Anti line aretator (proti usazování vodního kamene) Provedení: černá matná Moderní perlátor Prověřená technologie Keramická kartuše Vše testováno se 100% úspěšností Všechny díly odpovídají předpisům EN817 Pákové ovládání Součástí balení: baterie, sprchová ružice, hadice Úspora vody ZÁRUKA 5 LET. Často hledaný produkt HOPA Stojánková vanová baterie DECCO II Černá BABWDIICZ od našeho známého výrobce HOPA lze koupit na našich stránkách nyní ve slevě.

Tento vynikající výrobek HOPA Stojánková vanová baterie DECCO II Černá BABWDIICZ od oblíbené značky HOPA lze sehnat teď skutečně výhodně. 17 667 Kč.