SAPHO CORNER COMBI připojovací sada ventilů termostatická triaxiální, levé provedení, chrom CP3021S

Včetně univerzálního svěrného šroubení pro Cu (Ø15 mm) a Alupex (Ø16x2 mm). Pro připojení otopného tělesa nepotřebujete nic... více informací »
SAPHO CORNER COMBI připojovací sada ventilů termostatická triaxiální
Značka: Sapho
5 371 Kč
Ověřit dostupnost
Včetně univerzálního svěrného šroubení pro Cu (Ø15 mm) a Alupex (Ø16x2 mm). Pro připojení otopného tělesa nepotřebujete nic...

Včetně univerzálního svěrného šroubení pro Cu (Ø15 mm) a Alupex (Ø16×2 mm). Pro připojení otopného tělesa nepotřebujete nic dokupovat.Doporučujeme dokoupit krycí rozetu. Zpětný ventil je skryt pod ozdobnou krytkou. Uzavírá se pomocí hexagonálního klíče. Neslouží k regulaci teploty, pouze k uzavření potrubí, např. v případě demontáže otopného tělesa, bez nutnosti vypuštění topného média. EAN: 8590913897726. Vysoce kvalitní produkt SAPHO CORNER COMBI připojovací sada ventilů termostatická triaxiální, levé provedení, chrom CP3021S originál od značky SAPHO naleznete na našich stránkách teď až neuvěřitelně levně.

Kvalitní produkt SAPHO CORNER COMBI připojovací sada ventilů termostatická triaxiální, levé provedení, chrom CP3021S od oblíbené značky SAPHO seženete zde nyní za skvělou cenu! 5 371 Kč.