MEREO Mailo, koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem, dub, 1 zásuvka, 1010x470x480 mm CN527

Série koupelnového nábytku Mailo umožňuje kombinovat horní i spodní skříňky do mnoha různých variant. Vytvořit tak lze jak složité kombinace do... více informací »
MEREO Mailo
Značka: MEREO
10 071 Kč
Ověřit dostupnost
Série koupelnového nábytku Mailo umožňuje kombinovat horní i spodní skříňky do mnoha různých variant. Vytvořit tak lze jak složité kombinace do...

Série koupelnového nábytku Mailo umožňuje kombinovat horní i spodní skříňky do mnoha různých variant. Vytvořit tak lze jak složité kombinace do velkých koupelen, tak minimalistické řešení v moderním designu. Pod vybranou šířku desky je možné nakombinovat šuplíkové a regálové skříňky. K nim je pak možné kombinovat doplňkové skříňky ze série Mailo. Šuplík je vybaven designovou chromovanou úchytkou a značkovými pojezdy Strong s pomalým dovíráním. Na výběr je ze tří barevných kombinací, bílá lesk, dub Riviera a antracitově šedá. Skříňky mají laserové opracování hran a jsou dodávány smontované a všechny jsou určené k zavěšení. Nábytková keramická umyvadla s jedním otvorem pro stojánkovou baterii v luxusním SLIM designu o tloušťce hrany pouhých 20 mm. S těmito umyvadly se splní Vaše požadavky na jednoduché a zároveň atraktivní vybavení koupelny za atraktivní ceny. Benefity těchto umyvadel jsou bezesporu funkčnost a líbivý vzhled. Umyvadlo je určeno pro nábytek, nelze instalovat samostatně na zeď. Zápustná umyvadla podpoří moderní a elegantní vzhled každé koupelny a doladí tak celkový design interiéru. Umyvadla lze osadit do desky i ve více kusech vedle sebe.. Tento velmi oblíbený kus MEREO Mailo, koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem, dub, 1 zásuvka, 1010x470x480 mm CN527 od výrobce s dlouholetou historií MEREO jde nakoupit tady a teď právě za výborné peníze.

Tento levný produkt MEREO Mailo, koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem, dub, 1 zásuvka, 1010x470x480 mm CN527 od známého výrobce MEREO je k dispozici tady teď právě výhodně! 10 071 Kč.