HOPA VÝHODNÝ SET OBDÉLNÍK SMART SELVA + PINA s vaničkou BARVA rámu Chrom/Leštěný hliník (ALU), Rozměr A 100 cm, Rozměr B 80 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Čiré bezpečnostní sklo 4 / 6 mm OLOBD10080CC1

Robustní SET SMART SELVA a SMART PINA je určen pro ty, kteří preferují větší sprchový kout (100 × 80 × 190 cm). Sprchový set se... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: HOPA
10 431 Kč
Ověřit dostupnost
Robustní SET SMART SELVA a SMART PINA je určen pro ty, kteří preferují větší sprchový kout (100 × 80 × 190 cm). Sprchový set se...

Robustní SET SMART SELVA a SMART PINA je určen pro ty, kteří preferují větší sprchový kout (100 × 80 × 190 cm). Sprchový set se skládá ze dvou částí, a to ze dveří SMART SELVA a pevné stěny SMART PINA. Set je dodáván také s vaničkou z litého mramoru (bez sifonu a čelního panelu).Sprchové dveře SMART SELVA tvoří posuvné skleněné stěny, které řeší atypické vstupy v prostorných koupelnách. Velmi luxusní vzhled. Dodává se v univerzálním pravém i levém provedení. Spolu s pevnou stěnou SMART PINA a kvalitní vaničkou z litého mramoru, vytvoříme prostorný sprchový kout. Pevnou stěnu SMART PINA nelze instalovat jako samostatnou stěnu. Podívejte se na bohatou nabídku designových doplňků Olsen Spa pro tento elegantní sprchový set. Zpestřete design nové moderní koupelny. Vyberte si z naší bohaté nabídky, sprchové baterie, sprchové růžice a držáky sprchových růžic. Sprchové poličky a koupelnová chemie pro snadnou údržbu a pořádek v celé vaší koupelně. Sprchové hydromasážní panely posunou Vaše sprchování na zcela novou úroveň a stane se opravdovým zážitkem. Rozměry a přednosti sprchového setu SMART SELVA + SMART PINA s vaničkou: Obdélníkový sprchový kout Vanička z litého mramoru, PLOVDIV 100 × 80 cm Rám: hliníkový v barvě chrom Sklo: PINA 6 mm, SELVA bezpečnostní čiré / GRAPE (pevné sklo 4 mm, dveřní sklo 6 mm) Madlá: hliníkový profil, který je na celou výšku dveřního skla Ložiskové pojezdy, spodní odklápěcí Montážní rozměr SMART SELVA: 98,5 – 100,5 cm × 190 cm, šířka vstupu: 44 cm Rozměr stěny SMART PINA: 80 × 190 cm ZÁRUKA 2 ROKY. Tento diskontní produkt HOPA VÝHODNÝ SET OBDÉLNÍK SMART SELVA + PINA s vaničkou BARVA rámu Chrom/Leštěný hliník (ALU), Rozměr A 100 cm, Rozměr B 80 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Čiré bezpečnostní sklo 4 / 6 mm OLOBD10080CC1 od dodavatele zboží HOPA je k získání v naší nabídce za super peníze.

Oblíbený produkt HOPA VÝHODNÝ SET OBDÉLNÍK SMART SELVA + PINA s vaničkou BARVA rámu Chrom/Leštěný hliník (ALU), Rozměr A 100 cm, Rozměr B 80 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Čiré bezpečnostní sklo 4 / 6 mm OLOBD10080CC1 od skvělé a známé značky HOPA snadno můžete sehnat na našich stránkách za skvělou cenu! 10 431 Kč.