MEREO Sprchový kout, LIMA, čtverec, 120 cm, chrom ALU, sklo Čiré CK608A63K

Lima je nejnovější řada sprchových koutů Mereo, která navodí pocit čistého designu v každé moderní koupelně. Rovné hladké... více informací »
MEREO Sprchový kout
Značka: MEREO
17 091 Kč
Ověřit dostupnost
Lima je nejnovější řada sprchových koutů Mereo, která navodí pocit čistého designu v každé moderní koupelně. Rovné hladké...

Lima je nejnovější řada sprchových koutů Mereo, která navodí pocit čistého designu v každé moderní koupelně. Rovné hladké plochy, čisté linie a ostré hrany profilů umocňují pocit exkluzivity. Kvalitní skleněné výplně s bezpečnostním sklem je možné zvolit jak v čirém provedení, tak v neprůhledném provedení se sklem Point, které navodí lepší pocit intimity při sprchování. Snadné zavření a těsnost zajišťují stírací a silikonové lišty, opatřené na vstupní části magnetem, nejedná se však o hermeticky uzavřený výrobek.Lehké otevírání a seřízení zabezpečují stavitelné ložiskové pojezdy (dvojkolečko). Jednoduchou údržbu a možnost vyčistit i ta nejméně přístupná místa koutu pak zajišťují spodní pojezdy s pružinovým mechanismem, pro snadné vysazení posuvné části z rámu.Za zmínku pak jistě stojí inovativní systém montáže pomocí CLICK systému. Tento systém montáže snižuje počet operací, nutných pro sestavení celého koutu a odbourává některé složitější operace, jako je vrtání do profilů. Také další části koutu jsou dodávány s ohledem na maximální rychlost montáže svépomocí.Tento výrobek je opatřen ochrannou vrstvou skla již při výrobě EASY CLEAN. Tato ochranná vrstva vytváří na povrchu skla neviditelný štít. Odstřikující voda je odpuzována a nemůže reagovat s povrchem skla. Tím nedochází k usazování nečistot, minerálů a nemnoží se bakterie. Proto je sklo snadno čistitelné.V ceně koutu není zahrnuta cena vaničky.. Tento kvalitní a levný produkt MEREO Sprchový kout, LIMA, čtverec, 120 cm, chrom ALU, sklo Čiré CK608A63K od společnosti se zárukou kvality MEREO můžete nakoupit v naší online nabídce až neuvěřitelně levně.

Super výrobek MEREO Sprchový kout, LIMA, čtverec, 120 cm, chrom ALU, sklo Čiré CK608A63K od dodavatele s dlouholetou historií MEREO máte možnost nakoupit u nás teď opravdu levně. 17 091 Kč.