CERSANIT Skříňka VIRGO 80 bílá pod umyvadlo na desku s chromovými úchyty S522-026

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná... více informací »
CERSANIT Skříňka VIRGO 80 bílá pod umyvadlo na
Značka: Cersanit
7 868 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná...

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná kovová madla, která budou perfektně ladit se zbytkem vašeho koupelnového vybavení. Skříně VIRGO s horní částí jsou vyrobeny z bílé lakované dřevotřískové desky s lesklým povrchem. Dvě praktické zásuvky jsou vybaveny systémem „soft-close“. Uvnitř horní zásuvky je výřez pro sifon s krytem. Spodní část zásuvek je pokryta jemnou strukturou šedého lnu. Nábytek se prodává smontovaný. Umyvadlo není součástí a je nutné zakoupit samostatně EAN: 5901771005506. Tento exkluzivní produkt CERSANIT Skříňka VIRGO 80 bílá pod umyvadlo na desku s chromovými úchyty S522-026 od kvalitní značky CERSANIT jednoduše můžete sehnat zde za zcela nejnižší cenu.

Tento kvalitní kus CERSANIT Skříňka VIRGO 80 bílá pod umyvadlo na desku s chromovými úchyty S522-026 od známého dodavatele CERSANIT snadno můžete získat u nás nyní za výhodné peníze. 7 868 Kč.