CERSANIT Skříňka VIRGO 60 šedý dub pod umyvadlo na desku s chromovými úchyty S522-022

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná... více informací »
CERSANIT Skříňka VIRGO 60 šedý
Značka: Cersanit
7 205 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná...

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná kovová madla, která budou perfektně ladit se zbytkem vašeho koupelnového vybavení. Skříně VIRGO s horní částí jsou vyrobeny z dřevotřískové desky se strukturou dřeva v barvě šedého dubu (přední strany), s matným povrchem po stranách těla a horní části. Dvě praktické zásuvky jsou vybaveny systémem „soft-close“. Uvnitř horní zásuvky je výřez pro sifon s krytem. Spodní část zásuvek je pokryta jemnou strukturou šedého lnu. Nábytek se prodává smontovaný. Umyvadlo není součástí a je nutné zakoupit samostatně EAN: 5901771005469. Levný produkt CERSANIT Skříňka VIRGO 60 šedý dub pod umyvadlo na desku s chromovými úchyty S522-022 od kvalitní společnosti CERSANIT pohodlně dostanete aktuálně za rozumné peníze.

Tento vynikající produkt CERSANIT Skříňka VIRGO 60 šedý dub pod umyvadlo na desku s chromovými úchyty S522-022 s osvědčenou značkou CERSANIT seženete aktuálně na našich stránkách v akci! 7 205 Kč.