CERSANIT Závěsná skříňka VIRGO 40 bílá s chromovými úchyty S522-039

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná... více informací »
CERSANIT Závěsná skříňka VIRGO 40
Značka: Cersanit
3 227 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná...

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná kovová madla, která budou perfektně ladit se zbytkem vašeho koupelnového vybavení. Závěsné skříně VIRGO jsou vyrobeny z bílé lakované dřevotřískové desky s lesklým povrchem. Nábytková dvířka jsou vybavena závěsy se systémem „soft-close“. Uvnitř skříněk jsou 3 police z kouřového tvrzeného skla a povrch zadní části skříně je pokryt jemnou šedou lněnou strukturou. Nábytek se prodává smontovaný. EAN: 5901771005643. Kvalitní a oblíbený výrobek CERSANIT Závěsná skříňka VIRGO 40 bílá s chromovými úchyty S522-039 od známého dodavatele CERSANIT snadno můžete pořídit právě za skvělou cenu.

Diskontní produkt CERSANIT Závěsná skříňka VIRGO 40 bílá s chromovými úchyty S522-039 od kvalitního výrobce CERSANIT pořídíte tady a teď za nejnižší cenu. 3 227 Kč.