CERSANIT Nábytkový sloupek VIRGO bílý s chromovou úchytkou S522-032

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná... více informací »
CERSANIT Nábytkový sloupek VIRGO bílý s chromovou
Značka: Cersanit
6 807 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná...

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná kovová madla, která budou perfektně ladit se zbytkem vašeho koupelnového vybavení. Závěsné sloupky VIRGO jsou vyrobeny z bílé lakované dřevotřískové desky s lesklým povrchem. Dveře nábytku jsou vybaveny závěsy se systémem „softclose“ se širokým úhlem otevření – až 165 stupňů! Díky tomu je snadné použít velké zrcadlo umístěné na vnitřní straně dveří. Uvnitř skříněk jsou také 4 praktické police z kouřového tvrzeného skla a povrch zad je pokryt jemnou šedou plátěnou strukturou. Nábytek se prodává smontovaný. EAN: 5901771005568. Tento exkluzivní produkt CERSANIT Nábytkový sloupek VIRGO bílý s chromovou úchytkou S522-032 od známého výrobce CERSANIT snadno pořídíte právě teď až neuvěřitelně levně.

Unikátní a žádaný produkt CERSANIT Nábytkový sloupek VIRGO bílý s chromovou úchytkou S522-032 od společnosti se zárukou kvality CERSANIT máte možnost dostat na našich stránkách teď právě extra se slevou. 6 807 Kč.