MEREO Sprchový kout, LIMA, čtverec, 90x90x190 cm, chrom ALU, sklo Point, dveře lítací CK86522K

Lima je řada sprchových koutů Mereo, která navodí pocit čistého designu v každé moderní koupelně. Rovné hladké plochy, čisté... více informací »
MEREO Sprchový kout
Značka: MEREO
13 995 Kč
Ověřit dostupnost
Lima je řada sprchových koutů Mereo, která navodí pocit čistého designu v každé moderní koupelně. Rovné hladké plochy, čisté...

Lima je řada sprchových koutů Mereo, která navodí pocit čistého designu v každé moderní koupelně. Rovné hladké plochy, čisté linie a ostré hrany profilů umocňují pocit exkluzivity. Kvalitní skleněné výplně s bezpečnostním sklem je možné zvolit jak v čirém provedení, tak v neprůhledném provedení se sklem Point, které navodí lepší pocit intimity při sprchování. Snadné zavření a těsnost zajišťují stírací a silikonové lišty, opatřené na vstupní části magnetem, nejedná se však o hermeticky uzavřený výrobek.Výrobky v čirém provedení jsou opatřeny ochrannou vrstvou skla již při výrobě EASY CLEAN. Tato ochranná vrstva vytváří na povrchu skla neviditelný štít. Odstřikující voda je odpuzována a nemůže reagovat s povrchem skla. Tím nedochází k usazování nečistot, minerálů a nemnoží se bakterie. Proto je sklo snadno čistitelnéV ceně koutu není zahrnuta cena vaničky.. Oblíbený produkt MEREO Sprchový kout, LIMA, čtverec, 90x90x190 cm, chrom ALU, sklo Point, dveře lítací CK86522K od značky se skvělou pověstí MEREO máte možnost pořídit na našich stránkách za outletovou cenu.

Ve slevě kus MEREO Sprchový kout, LIMA, čtverec, 90x90x190 cm, chrom ALU, sklo Point, dveře lítací CK86522K značky MEREO lze získat právě teď v nabídce za akční cenu. 13 995 Kč.