HOPA Připojovací ventil Z6 základní sada Barva Matný chrom, Materiál spojky PEX-AL-PEX, Varianta Pravá RDOZ6QUA03PX1

Sada (připojovací ventil) Z6 je určena pro otopná tělesa s klasickým (krajním) připojením, zejména pro koupelnová tělesa – tzn. žebříky ze... více informací »
HOPA Připojovací ventil Z6 základní sada Barva
Značka: HOPA
5 193 Kč
Ověřit dostupnost
Sada (připojovací ventil) Z6 je určena pro otopná tělesa s klasickým (krajním) připojením, zejména pro koupelnová tělesa – tzn. žebříky ze...

Sada (připojovací ventil) Z6 je určena pro otopná tělesa s klasickým (krajním) připojením, zejména pro koupelnová tělesa – tzn. žebříky ze čtyřhranných profilů. Termostatický ventil a regulační šroubení je v hranatém designu. Ventil, šroubení, termostatická hlavice je k dispozici ve 13-ti různých barvách vždy s velmi kvalitní povrchovou úpravou.Ventil je určen pro připojení radiátorů na rozvody TUV s vývodem ze zdi. Základní sada obsahuje: 1× termostatický ventil Z6 1× regulační šroubení Z6 1× termostatickou hlavici G2 Dostupné barvy (číslo uvést místo teček) 01 Bílá/chrom 02 Lesklý chrom 03 Matný chrom 04 Zlatá 05 Matný grafit 06 Bílá 07 Lesklý grafit 08 Leštěný nikl (nerez) 09 Matný křemen 10 Tmavý matný křemen 11 Mosaz patina 13 Lesklá černá 14 Matná černá 18 Šedá Při objednání ostatní barvy** prosím do poznámky uveďte číslo a název barvy. ZÁRUKA 2 ROKY. Tento levný kousek HOPA Připojovací ventil Z6 základní sada Barva Matný chrom, Materiál spojky PEX-AL-PEX, Varianta Pravá RDOZ6QUA03PX1 od výrobce s dobrým jménem HOPA máte možnost nakoupit teď ve výhodné akci.

Tento velmi oblíbený produkt HOPA Připojovací ventil Z6 základní sada Barva Matný chrom, Materiál spojky PEX-AL-PEX, Varianta Pravá RDOZ6QUA03PX1 od top výrobce HOPA jednoduše můžete sehnat aktuálně na našich stránkách skutečně levně. 5 193 Kč.