KERASAN WALDORF-RETRO splachovací mechanismus s řetízkem, chrom 754590

Náhrada 754690 Luxus počátku dvacátého stoletíBalení splachovacího mechanismu obsahuje horní upevňovací matku k trubce... více informací »
KERASAN WALDORF-RETRO splachovací mechanismus s řetízkem
Značka: KERASAN
4 912 Kč
Ověřit dostupnost
Náhrada 754690 Luxus počátku dvacátého stoletíBalení splachovacího mechanismu obsahuje horní upevňovací matku k trubce...

Náhrada 754690 Luxus počátku dvacátého stoletíBalení splachovacího mechanismu obsahuje horní upevňovací matku k trubce nádržky.Luxus počátku dvacátého století, novogotická architektura v Americe, vznešené a elegantní linie: to je pouze pár z mnoha asociací, které název WALDORF vyvolává. Kerasan znovu zpracoval tyto inspirace a vytvořil luxusní kolekci sanitární keramiky vysoké kvality, kterou je ideální kombinovat v moderním i klasickém stylu. Charakteristickými prvky jsou obdélníkový tvar, který je změkčen zaoblenými rohy a navíc hrany s dvojitou tloušťkou, které připomínají klasický a monumentální styl. Série WALDORF zahrnuje prvky pro kompletní koupelnu. Stylovou zajímavostí je u umyvadel vodorovně umístěný přepadový otvor s ozdobným zakončením.. Designový výrobek KERASAN WALDORF-RETRO splachovací mechanismus s řetízkem, chrom 754590 od známého dodavatele KERASAN je k dostání zrovna za akční cenu.

Ve slevě tento produkt KERASAN WALDORF-RETRO splachovací mechanismus s řetízkem, chrom 754590 od dodavatele kvalitních produktů KERASAN jednoduše najdete na našich stránkách nyní za výhodné peníze! 4 912 Kč.