Dávkovač mýdla Tesa Ekkro chrom 40239-00000-00

Dávkovač na mýdlo je důležitým doplňkem do koupelny a měl by vypadat dobře a přitom být zároveň funkční. Hranatý dávkovač na mýdlo tesa®... více informací »
Dávkovač mýdla Tesa Ekkro
Značka: Tesa
1 250 Kč
Ověřit dostupnost
Dávkovač na mýdlo je důležitým doplňkem do koupelny a měl by vypadat dobře a přitom být zároveň funkční. Hranatý dávkovač na mýdlo tesa®...

Dávkovač na mýdlo je důležitým doplňkem do koupelny a měl by vypadat dobře a přitom být zároveň funkční. Hranatý dávkovač na mýdlo tesa® Ekkro s lesklým chromovaným kovem a saténovým sklem nádobky na mýdlo splňuje oba tyto požadavky. Lze jej snadno namontovat bez nutnosti vrtání, neboť lepicí technologie tesa® Power.Kit se postará o všechno. Po 12 hodinách zaschnutí bude dávkovač pevně připevněn ke stěně. Povrch pod ním zůstává nedotčený. Dávkovač lze kdykoliv jednoduše demontovat bez jakékoli stopy a s novým adaptérem BK20 je připraven k opětovnému použití. Velmi žádaný výrobek Dávkovač mýdla Tesa Ekkro chrom 40239-00000-00 s osvědčenou značkou Tesa lze nakoupit zde nyní až neuvěřitelně levně.

Unikátní a žádaný kousek Dávkovač mýdla Tesa Ekkro chrom 40239-00000-00 od spolehlivé značky Tesa máte možnost nakoupit na našich stránkách teď za extra cenu! Výhodně za 1 250 Kč.