CERSANIT Skříňka VIRGO 60 šedý dub pod umyvadlo na desku s černými úchyty S522-023

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné,... více informací »
CERSANIT Skříňka VIRGO 60 šedý dub pod
Značka: Cersanit
7 205 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné,...

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné, kovové úchyty, které budou perfektně ladit se zbytkem vašeho koupelnového vybavení. Skříně VIRGO s horní částí jsou vyrobeny z dřevotřískové desky se strukturou dřeva v barvě šedého dubu (přední strany), s matným povrchem po stranách těla a horní části. Dvě praktické zásuvky jsou vybaveny systémem „soft-close“. Uvnitř horní zásuvky je výřez pro sifon s krytem. Spodní část zásuvek je pokryta jemnou strukturou šedého lnu. Nábytek se prodává smontovaný. Umyvadlo není součástí a je nutné zakoupit samostatně EAN: 5901771005476. Vysoce kvalitní výrobek CERSANIT Skříňka VIRGO 60 šedý dub pod umyvadlo na desku s černými úchyty S522-023 pocházející od značky CERSANIT máte možnost sehnat zde až neuvěřitelně levně.

Hodně povedený produkt CERSANIT Skříňka VIRGO 60 šedý dub pod umyvadlo na desku s černými úchyty S522-023 od kvalitní značky CERSANIT jde koupit u nás teď za zcela nejnižší cenu. 7 205 Kč.