CERSANIT Umyvadlová skříňka VIRGO 80 šedý dub s černými úchyty S522-029

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné,... více informací »
CERSANIT Umyvadlová skříňka VIRGO 80 šedý dub s
Značka: Cersanit
7 116 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné,...

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné, kovové úchyty, které budou perfektně ladit se zbytkem vašeho koupelnového vybavení. Pod umyvadlové skříňky VIRGO jsou vyrobeny z dřevotřískové desky z šedého dubu (čela), s matnou povrchovou úpravou po stranách korby. Dvě praktické zásuvky jsou vybaveny systémem „soft-close“. Uvnitř horní zásuvky je výřez pro sifon s krytem. Spodní část zásuvek je pokryta jemnou strukturou šedého lnu. Nábytek se prodává smontovaný. Umyvadlo není součástí a je nutné zakoupit samostatně EAN: 5901771005537. Tento kvalitní produkt CERSANIT Umyvadlová skříňka VIRGO 80 šedý dub s černými úchyty S522-029 od odblíbeného výrobce CERSANIT pohodlně pořídíte u nás nyní opravdu výhodně.

Výjimečný výrobek CERSANIT Umyvadlová skříňka VIRGO 80 šedý dub s černými úchyty S522-029 od společnosti s dlouholetou tradicí CERSANIT jde pořídit momentálně na webu levně! 7 116 Kč.