SAPHO AVVA WC Slim sedátko s pomalým zavíráním, černá 100787-110

Duroplast Reaktoplasty (duroplasty) jsou zesíťované polymery, které vytvářejí prostorovou trojrozměrnou síť. Zesíťování nastává až při... více informací »
SAPHO AVVA WC Slim sedátko s pomalým
Značka: Sapho
2 288 Kč
Ověřit dostupnost
Duroplast Reaktoplasty (duroplasty) jsou zesíťované polymery, které vytvářejí prostorovou trojrozměrnou síť. Zesíťování nastává až při...

Duroplast Reaktoplasty (duroplasty) jsou zesíťované polymery, které vytvářejí prostorovou trojrozměrnou síť. Zesíťování nastává až při tvarování plastu vlivem tepla a tlaku, někdy působením katalyzátorů. SoftClose Pomocí hydraulického systému víko i sedátko pomalu dopadají na mísu. Pozvolné sklápění sedátka i víka zaručuje bezpečnost a zabraňuje poškození sedátka i WC mísy. Easy take / Quick release Snadné vyjmutí a upevnění sedátka: stisknutím postranních pantů nebo tlačítka (u některých modelů pouhým uvedením sedátka do kolmé polohy), lze sedátko sejmout z pantů (obr. 1a, 1b), omýt sedátko i mísu (obr. 2) a následně pouhým zacvaknutím sedátko opět nasadit (obr. 3). 1a 1b 2 3 EAN: 8590913918100. Tento akční kus SAPHO AVVA WC Slim sedátko s pomalým zavíráním, černá 100787-110 od společnosti s výborným jménem SAPHO jde koupit nyní za zcela nejnižší cenu.

Diskontní produkt SAPHO AVVA WC Slim sedátko s pomalým zavíráním, černá 100787-110 od značky s dlouholetou historií SAPHO lze koupit právě teď v nabídce skutečně levně! 2 288 Kč.