SLEZAK-RAV Vodovodní baterie dřezová s flexibilním ramínkem se sprchou COLORADO, Barva: černá matná, Rozměr: 1/2“ CO206.5/13CMAT

Vodovodní baterie dřezová stojánková s flexibilním otočným ramínkem se sprchou. tato baterie je vybavena keramickou kartuší o... více informací »
SLEZAK-RAV Vodovodní baterie dřezová s flexibilním
Značka: SLEZAK-RAV
1 984 Kč
Ověřit dostupnost
Vodovodní baterie dřezová stojánková s flexibilním otočným ramínkem se sprchou. tato baterie je vybavena keramickou kartuší o...

Vodovodní baterie dřezová stojánková s flexibilním otočným ramínkem se sprchou. tato baterie je vybavena keramickou kartuší o průměru 35 mm KA3502 ramínko v barevném provedení „černá“ provedení černá matná ​Typ připojení flexi hadic: „0“ – připojení flexi hadic 3/8″ (CO206.0/13CMAT) „5“ – připojení flexi hadic 1/2″ (CO206.5/13CMAT) Tuto baterii lze kombinovat s umyvadlovými, vanovými a sprchovými bateriemi ze série COLORADO SLEZÁK – RAV. Záruka: na těsnost odlitku (tělo baterie) – 10 let na kartuši – 6 let na povrchovou úpravu – 2 roky na ostatní díly dle Občanského zákoníku Zakázková výroba – termín dodání 2-4 týdny.. Tento zlevněný výrobek SLEZAK-RAV Vodovodní baterie dřezová s flexibilním ramínkem se sprchou COLORADO, Barva: černá matná, Rozměr: 1/2“ CO206.5/13CMAT od skvělé značky SLEZAK-RAV snadno získáte v naší online nabídce za báječnou cenu.

Akční produkt SLEZAK-RAV Vodovodní baterie dřezová s flexibilním ramínkem se sprchou COLORADO, Barva: černá matná, Rozměr: 1/2'' CO206.5/13CMAT značky SLEZAK-RAV pohodlně dostanete zde nyní za akční cenu! 1 984 Kč.