HOPA Volně stojící vana CALIMA VANCALIM170

Asymetrická volně stojící vana CALIMA. Krásná masivní vana z prvotřídního sanitárního akrylátu. Konstrukce vany nevyžaduje obklad ani obezdění.... více informací »
76HOPA Volně stojící vana CALIMA VANCALIM170
Značka: HOPA
35 829 Kč
Ověřit dostupnost
Asymetrická volně stojící vana CALIMA. Krásná masivní vana z prvotřídního sanitárního akrylátu. Konstrukce vany nevyžaduje obklad ani obezdění....

Asymetrická volně stojící vana CALIMA. Krásná masivní vana z prvotřídního sanitárního akrylátu. Konstrukce vany nevyžaduje obklad ani obezdění. Proti mramorovým vanám má o nižší hmotnost a snadno se s ní manipuluje. Součástí vany je také odtokový systém click-clack s přepadem v barvě chrom.Oblé tvary, robustní a asymetrický vzhled, to je vana CALIMA. Díky hmotnosti je manipulace s vanou velmi snadná. Vana i vnější plášť tvoří kompaktní celek. Vana se standardně dodává v zářivě bílé barvě. Akrylátový povrch vany umožňuje jeho snadnou údržbu. Vanu není třeba obezdívat a obkládat. Rozměr volně stojící vany: 170 × 74 cm, objem 250 l Materiál: Sanitární kompozit (akrylát) Barevné provedení vany: Bílá barva Součástí vany je i odtoková souprava click-clack s přepadem v barvě chrom. Za příplatek je možno objednat krytku přepadu a sifonu v barvách – bílá, zlatá a černá Záruka 5 let. Bez čeho se vaše volně stojící vana rozhodně neobjede je vanová baterie. Vhodná jsou vysoká vanová baterie.. Exkluzivní výrobek HOPA Volně stojící vana CALIMA VANCALIM170 originál od výrobce HOPA jde nakoupit u nás nyní extra výhodně.

Hodně povedený produkt HOPA Volně stojící vana CALIMA VANCALIM170 od této skvělé značky HOPA můžete koupit tady teď právě v bezva akci! 35 829 Kč.