REA/S Sprchový kout MOLIER dveře/stěna 80X80 BLACK MOLDS080080B

Představujeme exkluzivní model sprchového koutu z vysoce kvalitního bezpečnostního skla Crystal Clear s laserem nanášeným povrchem... více informací »
REA/S Sprchový kout MOLIER dveře/stěna
Značka: REA/S
10 770 Kč
Ověřit dostupnost
Představujeme exkluzivní model sprchového koutu z vysoce kvalitního bezpečnostního skla Crystal Clear s laserem nanášeným povrchem...

Představujeme exkluzivní model sprchového koutu z vysoce kvalitního bezpečnostního skla Crystal Clear s laserem nanášeným povrchem Easy Clean. Profil si definujete sami před instalací. Při navrhování tohoto modelu jsme použili jednoduché tvary a tvary a vytvořili dveře s pohodlným a širokým vchodem do sprchy. Díky jedinečné bezrámové konstrukci a možnosti sklopení dveří proti zdi kabiny Molier šetří místo a jsou ideálním řešením pro každou koupelnu. Díky mimořádně promyšleným řešením zajišťují těsnění použitá ve dveřích 100% těsnost a spolehlivost během používání. Model Molier je ideální nejen pro moderní koupelny založené na minimalismu, ale také pro klasický a vkusný interiér. Černá barva se nanáší ve výrobním procesu a poté se dvakrát vytvrzuje společně s listem při 600-800 ° C. To zaručuje 100% trvanlivost a odolnost proti poškrábání a mechanickému poškození. Toto je jediná metoda, která zajišťuje nejvyšší kvalitu a trvanlivost. Kabina je přizpůsobena pro instalaci na podlahu s lineárním odtokem a na vaničku. technické parametry Typ kabiny: Roh Velikost kabiny: 80×80 Způsob otevírání: Skládací Výška 1900 mm Typ skla: Bezpečnostní tvrzené sklo Tloušťka skla: 6 mm Barva skla: Transparentní – transparentní, kostkovaný Snadné čištění: Ano Tloušťka profilu: 23 mm Šířka profilu: 25 mm Materiál profilu: Hliník Dokončení profilu: Černá Úprava profilů: 15 mm Výška prahové lišty: 10 mm Materiál rukojeti: Mosaz. Velmi oblíbený výrobek REA/S Sprchový kout MOLIER dveře/stěna 80X80 BLACK MOLDS080080B od dodavatele s dlouholetou historií REA/S lze sehnat zde teď v bezva akci.

Akční kousek REA/S Sprchový kout MOLIER dveře/stěna 80X80 BLACK MOLDS080080B od výrobce s dlouholetou historií REA/S máte možnost nakoupit na našich stránkách nyní extra výhodně! 10 770 Kč.