POLYSAN DEEP hluboká sprchová vanička, obdélník 150x75x26cm, bílá 72384

Sprchové zástěny a vaničky s praktickým využitím V případě podezdění doporučujeme k vaničce zakoupit nohy (podstavec) V... více informací »
POLYSAN DEEP hluboká sprchová
Značka: Polysan
7 667 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchové zástěny a vaničky s praktickým využitím V případě podezdění doporučujeme k vaničce zakoupit nohy (podstavec) V...

Sprchové zástěny a vaničky s praktickým využitím V případě podezdění doporučujeme k vaničce zakoupit nohy (podstavec) V případě instalace s obkladovým panelem doporučujeme k vaničce zakoupit nosnou konstrukci Sprchové zástěny této série vycházejí ze série Easy Line. Mají sníženou výšku a jsou vhodné pro instalaci na hluboké vaničky DEEP. Výplň zástěn je vyrobena z bezpečnostního skla o tloušťce 6 mm. Charakteristika sprchových dveří a zástěn pro sérii DEEP Posuvné dveře 2dílné (dveře šířky 1000 mm skládací) Dveře je možno instalovat samostatně do niky nebo ve spojení s boční stěnou Horní a spodní zdvojené ložiskové pojezdy zaručují bezproblémový chod Systém vyklápění dveří pomocí spodních ložisek pro snadné čištění Při výrobě dveří je použito bezpečnostní čiré sklo o síle 6 mm Leštěné hliníkové profily umocňují eleganci zástěn Snadná montáž, tolerance 20 mm nastavením skel v profilu Dveře jsou děleny na část posuvnou a část pevnou – umožňují variabilní instalaci s levým nebo pravým otevíráním Prakticky navržené madlo pro pohodlné otevírání dveří Případné nerovnosti stěny elegantněskryje profil, do kterého se zasouvásklo dle potřeby až 20 mm Bezproblémový chod a snadné čištěníposuvných dveří zajišťujízdvojené výklopné pojezdy Charakteristika vaniček DEEP Výborně se hodí pro rekonstrukce koupelen v panelových domech Vanička je vybavena přepadovým otvorem, lze ji tedy bezpečně napustit Vaničku lze usadit na nožičky nebo nosnou konstrukci, vhodné typy jsou uvedeny u každé vaničky Vaničku lze klasicky podezdít nebo použít obkladové panely PLAIN K čištění skel doporučujeme ASC čistící a ochranný prostředek, 94000. Prodloužená záruka Na sprchové vaničky POLYSAN vyrobené z akrylátu poskytujeme záruku 10 let.Podmínkou záruky je správná instalace podle návodu, včetně použití originálních podstavců POLYSAN dle typu hluboké vaničky. Doporučený typ podstavce je vždy uveden u každé hluboké vaničky. EAN: 8590729075110. Levný výrobek POLYSAN DEEP hluboká sprchová vanička, obdélník 150x75x26cm, bílá 72384 od spolehlivého výrobce POLYSAN pohodlně získáte zrovna dnes až neuvěřitelně levně.

Tento skvělý kousek POLYSAN DEEP hluboká sprchová vanička, obdélník 150x75x26cm, bílá 72384 od značky s dlouholetou historií POLYSAN jednoduše můžete získat u nás právě za výprodejovou cenu! 7 667 Kč.