CERSANIT Skříňka VIRGO 80 bílá pod umyvadlo na desku s černými úchyty S522-027

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné,... více informací »
CERSANIT Skříňka VIRGO 80 bílá pod umyvadlo na
Značka: Cersanit
7 868 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné,...

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné, kovové úchyty, které budou perfektně ladit se zbytkem vašeho koupelnového vybavení. Skříně VIRGO s horní částí jsou vyrobeny z bílé lakované dřevotřískové desky s lesklým povrchem. Dvě praktické zásuvky jsou vybaveny systémem „soft-close“. Uvnitř horní zásuvky je výřez pro sifon s krytem. Spodní část zásuvek je pokryta jemnou strukturou šedého lnu. Nábytek se prodává smontovaný. Umyvadlo není součástí a je nutné zakoupit samostatně EAN: 5901771005513. Unikátní a oblíbený produkt CERSANIT Skříňka VIRGO 80 bílá pod umyvadlo na desku s černými úchyty S522-027 od kvalitního výrobce CERSANIT jde pořídit v aktuální nabídce ve výhodné akci.

Velmi oblíbený produkt CERSANIT Skříňka VIRGO 80 bílá pod umyvadlo na desku s černými úchyty S522-027 od značky CERSANIT jde pořídit právě nyní na našich stránkách za super cenu. 7 868 Kč.