SAPHO ODETTA skříňka spodní dvířková 30x50x43,5cm, pravá/levá, bílá lesk DT300-3030

Jednoduché skříňky s rovnými tvary, rozměrovou variabilitou a bezúchytkovým otvíráním 1x dvířka, uvnitř 1x police Mechanické... více informací »
SAPHO ODETTA skříňka spodní dvířková 30x50x43
Značka: Sapho
3 920 Kč
Ověřit dostupnost
Jednoduché skříňky s rovnými tvary, rozměrovou variabilitou a bezúchytkovým otvíráním 1x dvířka, uvnitř 1x police Mechanické...

Jednoduché skříňky s rovnými tvary, rozměrovou variabilitou a bezúchytkovým otvíráním 1x dvířka, uvnitř 1x police Mechanické závěsy BLUM® a systém TIP-ON Instalací dvířek a přiloženého systému TIP-ON na levou/pravou stranu získáte požadovanou variantu otevírání Série ODETTA nabízí umyvadlové skříňky v kombinaci se 3 druhy umyvadel – keramická KARE, z litého mramoru GODIVA a betonová QUADRADO. Série je také navržena pro vybraná umyvadla na postavení. Rozměrovou variabilitu umožňuje kombinace umyvadlových a spodních skříňek. Bezúchytkové zásuvky jsou vybaveny výsuvy BLUM s tlumeným dovíráním. Horní zásuvka je bez výřezu pro sifon, čímž se zvyšuje úložná plocha zásuvky. Mezi zásuvkami je hliníková lišta CHANEL v černé nebo bílé barvě. Na přání lze dodat lištu i ve zlaté barvě.Další možností, jak změnit design nábytku, je použití ocelových podpěrných noh, které jsou v nabídce ve dvou variantách. Široká nabídka moderních dekorů a barev je samozřejmostí.Doplněním skříněk o zrcadla NIROX ve stejném dekoru nebo barvě získáte sladěný celek pro svou koupelnu. Úložný prostor lze navíc rozšířit přidáním doplňkových skříněk ESPACE do sestavy. EAN: 8590913886997. Ve slevě tento produkt SAPHO ODETTA skříňka spodní dvířková 30x50x43,5cm, pravá/levá, bílá lesk DT300-3030 od oblíbené značky SAPHO máte možnost koupit na našich stránkách nyní za výprodejovou cenu.

Designový produkt SAPHO ODETTA skříňka spodní dvířková 30x50x43,5cm, pravá/levá, bílá lesk DT300-3030 od výrobce s dlouholetou historií SAPHO snadno můžete získat momentálně v naši nabídce trvale výhodně! 3 920 Kč.