HOPA Sprchová baterie ELMA-12/C OLBAELM12C

Vanová nástěnná vodovodní baterie ELMA-12/C s příslušenstvím, představuje klasický styl a zaručenou kvalitu. Navíc včetně... více informací »
HOPA Sprchová baterie ELMA-12/C
Značka: HOPA
2 835 Kč
Ověřit dostupnost
Vanová nástěnná vodovodní baterie ELMA-12/C s příslušenstvím, představuje klasický styl a zaručenou kvalitu. Navíc včetně...

Vanová nástěnná vodovodní baterie ELMA-12/C s příslušenstvím, představuje klasický styl a zaručenou kvalitu. Navíc včetně sprchové hadice, ruční sprchy a držáku. Baterie se hodí do starých panelákových koupelen. Oválný tvar a pochromované tělo se snadno přizpůsobí jakémukoli interiéru. Snadné ovládání a bezkonkurenční výkon – to jsou baterie ELMA.POZOR – Sprchové a vanové baterie lze používat pouze s dodatečnou instalací dílu – zpětné klapky, která zabraňuje zpětnému nasátí vody a tím znečištění vodovodního řádu. Vanová nástěnná vodovodní baterie ELMA-12/C vyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů. Balení baterie je včetně sprchové hadice, ruční sprchy a držáku. Přednosti nástěnné vodovodní baterie ELMA-12/C: Vysoce kvalitní materiály Včetně sprchové hadice, ruční sprchy a držáku Design podle nejnovějších trendů Všechny díly odpovídají předpisům EN817 Dlouhá životnost keramické kartuše 35 mm Součásti dodány od předních světových výrobců – NEOPERL (Německo), CITEC (Španělsko) Anti line aretator – proti usazování vodního kamene Všechny výrobky 100% testovány ZÁRUKA 5 let. Žádaný produkt HOPA Sprchová baterie ELMA-12/C OLBAELM12C od spolehlivé značky HOPA lze pořídit ještě dnes až neuvěřitelně levně.

Tento velmi žádaný výrobek HOPA Sprchová baterie ELMA-12/C OLBAELM12C od výrobce HOPA dostanete tady teď právě za parádní cenu! 2 835 Kč.