HOPA Dvouotvorová vanová baterie ARNO 27 BAREI27

Netradiční baterie do okraje vany se dvěma otvory. Vanová dvouotvorová baterie ARNO 27 z nabídky společnosti HOPA. Baterie se... více informací »
HOPA Dvouotvorová vanová baterie ARNO
Značka: HOPA
5 107 Kč
Ověřit dostupnost
Netradiční baterie do okraje vany se dvěma otvory. Vanová dvouotvorová baterie ARNO 27 z nabídky společnosti HOPA. Baterie se...

Netradiční baterie do okraje vany se dvěma otvory. Vanová dvouotvorová baterie ARNO 27 z nabídky společnosti HOPA. Baterie se skládá z pákového ovladače a sprchové hlavice. Ta je včetně sprchové hadice v délce 120 cm. A je ukryta v okraji vany. Baterie je určena pro akrylátové vany. Součástí balení je také upevňovací sada pro tuto baterii. Pokud si chcete užívat také sprchování bez potopy ve vaší koupelně, vyzkoušejte vanové zástěny Olsen Spa. Mezi velmi oblíbené doplňky k vanám patří také poličky k vanám z drátěného programu, vanová madla. Doplňky, bez kterých se neobejdete při instalaci vaší vany, najdete v kategorii montáž a údržba. Přednosti dvouotvorové vanové baterie ARNO 27: Moderní trendy design Vanová baterie stojánková dvouotvorová s příslušenstvím Anti line aretator (proti usazování vodního kamene) Provedení: pochromovaný kov Moderní perlátor Prověřená technologie Vše testováno se 100% úspěšností Všechny díly odpovídají předpisům EN817 Pákové ovládání S příslušenstvím: sprcha se 120 cm dlouhou hadicí, upevňovací sada Úspora vody ZÁRUKA 5 LET. Super kus HOPA Dvouotvorová vanová baterie ARNO 27 BAREI27 od našeho známého výrobce HOPA pohodlně pořídíte teď za super peníze.

Akční a ve slevě produkt HOPA Dvouotvorová vanová baterie ARNO 27 BAREI27 od přední společnosti HOPA snadno můžete najít nyní za nejnižší cenu! 5 107 Kč.