HOPA Termostatický nástěnný set PONTOS 250 BAPG22092

Dva velmi oblíbené produkty spojené do jednoho moderního hranatého celku, to je sprchový termostatický set PONTOS 250. Skvělé... více informací »
HOPA Termostatický nástěnný set PONTOS 250
Značka: HOPA
7 340 Kč
Ověřit dostupnost
Dva velmi oblíbené produkty spojené do jednoho moderního hranatého celku, to je sprchový termostatický set PONTOS 250. Skvělé...

Dva velmi oblíbené produkty spojené do jednoho moderního hranatého celku, to je sprchový termostatický set PONTOS 250. Skvělé řešení, kde vás potěší hlavová SLIM sprcha s rozměrem 250 × 250 mm (leštěná nerez), ruční sprcha i termostatická baterie, která patří ke špičce na trhu. Tento set jednoduše zabrání opaření, což oceníte zejména v koupelně, kterou používají děti.Set termostatické baterie a hlavové sprchy v moderním hranatém tvaru: Ruční sprcha se 1 polohová a úpravou AntiCal – zabraňuje usazování vodního kamene. Velká hlavová SLIM sprcha s rozměrem 250 × 250 mm a tloušťkou pouze 2 mm (leštěná nerez) Nastavitelný úhel hlavové sprchy Regulovatelná výška hlavové sprchy 770 – 1165 mm Posuvný držák ruční sprchy – hranatý Termostatická baterie dodává vodu stále ve stejné teplotě Nastavení teploty vody s přesností na stupně Špičkové termostatické ventily ZÁRUKA 2 ROKY Víte jak fungují termostatické baterie? Pokud se chcete dozvědět více, připravili jsme článek, který popisuje jak fungují termostatické baterie.. Tento kvalitní a levný produkt HOPA Termostatický nástěnný set PONTOS 250 BAPG22092 od skvělé značky HOPA snadno můžete získat právě skutečně levně.

Oblíbený produkt HOPA Termostatický nástěnný set PONTOS 250 BAPG22092 od našeho známého výrobce HOPA lze nakoupit nyní v akci! 7 340 Kč.