REA Dřezová baterie Castor černá/zlatá REA-B6936

Základem každé funkční kuchyně je správná kuchyňská baterie. Mosazné tělo tohoto výrobku je zárukou odolnosti a stability baterie. Povrchová... více informací »
REA Dřezová baterie Castor černá/zlatá
Značka: REA
3 790 Kč
Ověřit dostupnost
Základem každé funkční kuchyně je správná kuchyňská baterie. Mosazné tělo tohoto výrobku je zárukou odolnosti a stability baterie. Povrchová...

Základem každé funkční kuchyně je správná kuchyňská baterie. Mosazné tělo tohoto výrobku je zárukou odolnosti a stability baterie. Povrchová úprava vrstvou chromu dodává baterii odolnost proti znečištění a lakování v černé barvě nevšední vzhled, který bude dokonale ladit s dekorem vaší kuchyně. Dlouhodobou spolehlivost zaručuje použití keramické hlavice. Ohnutý výtok umožňuje nasměrovat proud na libovolné místo. Na špičce výtoku je přepínač, který umožňuje volit mezi rozptýleným proudem a koncentrovaným proudem. Návod EAN: 5902557369997. Žádaný produkt REA Dřezová baterie Castor černá/zlatá REA-B6936 od dodavatele zboží REA lze koupit zrovna dnes až neuvěřitelně levně.

Tento žádaný výrobek REA Dřezová baterie Castor černá/zlatá REA-B6936 od značky s dobrým jménem REA jednoduše získáte v naší online nabídce za báječnou cenu! 3 790 Kč.