HOPA Obdélníková sprchová vanička NOX Barva Bílá, Rozměr A 130 cm, Rozměr B 90 cm VANKNOX1390BB

Provedení těchto vaniček umožňuje jejich montáž přímo na podlahu, nebo zapuštění do podlahy. Díky tomu se vytvoří zcela... více informací »
HOPA Obdélníková sprchová vanička NOX Barva Bílá
Značka: HOPA
13 863 Kč
Ověřit dostupnost
Provedení těchto vaniček umožňuje jejich montáž přímo na podlahu, nebo zapuštění do podlahy. Díky tomu se vytvoří zcela...

Provedení těchto vaniček umožňuje jejich montáž přímo na podlahu, nebo zapuštění do podlahy. Díky tomu se vytvoří zcela bezbariérový přístup. V ceně vaničky je krytka sifonu, která je umístěna ve středu vaničky. Tuto sprchovou vaničku lze za příplatek objednat s povrchovou úpravou BeSafe*. Vanička se dodává včetně sifon s průměrem 90 mm. Z důvodů Covid 19 a velkého nárůstu objednávek, jsou výrobní kapacity závadu omezeny a přetíženy. Proto se doba dodání může prodloužit až na 4–6 týdnů od objednání. Prémiovým materiálem, který se používá pro výrobu sprchových vaniček a jehož obliba roste, je litý mramor. Je tvořen směsí přírodního mletého dolomitu a polyesterové pryskyřice. Pro litý mramor je charakteristická rovnost povrchu, vysoká pevnost a stabilita a minimální přenos zvuku. Všechny vaničky mají rovněž protiskluzovou úpravu. Každá mramorová sprchová vanička již má přibaleny nastavitelné nožičky pro snazší instalaci. Vlastní vaničky jsou vysoké 35 mm. Vanička je vhodná k osazení na moderní obdélníkové sprchové kouty Olsen Spa. Jako skvělý doplněk pro sprchový kout může sloužit sprchová baterie , sprchová růžice, držák ruční sprchy a sprchové poličky. Moderní instalační materiál zajistí snadnou montáž Vašeho sprchového koutu. materiál: Mineral DuraBe (litý mramor)barva: vanička bílá + bílá krytka sifonu + vaničkový sifon Rozměry vaničky: obdelník 1000 x 800 x 35 mm obdelník 1000 x 900 x 35 mm obdelník 1100 x 900 x 35 mm obdelník 1200 x 800 x 35 mm obdelník 1200 x 900 x 35 mm obdelník 1300 x 900 x 35 mm obdelník 1400 x 900 x 35 mm Průměr otvoru pro sifon – 90 mm ZÁRUKA 10 LET *BESAFE:Povlak BeSafe je speciálně vyvinutá protiskluzová vrstva nanesená na povrch vany nebo sprchové vaničky. Poskytuje maximální pohodlí a bezpečnost koupání. Jemná struktura BeSafe zaručuje bezproblémové čištění vany nebo sprchové vaničky a má pozitivní vliv na estetickou hodnotu produktu.ŠVÝCARSKÁ KVALITA. Tento kvalitní a levný kousek HOPA Obdélníková sprchová vanička NOX Barva Bílá, Rozměr A 130 cm, Rozměr B 90 cm VANKNOX1390BB od skvělého a známého výrobce HOPA snadno můžete najít momentálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu.

Tento kvalitní a žádaný kousek HOPA Obdélníková sprchová vanička NOX Barva Bílá, Rozměr A 130 cm, Rozměr B 90 cm VANKNOX1390BB od oblíbené značky se zárukou kvality HOPA naleznete bezpečně online za extra cenu! 13 863 Kč.