AQUALINE ETIDE umyvadlová skříňka 71,5x85x44 cm, bílá mat ET725

Automatické dovření Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: AQUALINE
4 683 Kč
Ověřit dostupnost
Automatické dovření Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné...

Automatické dovření Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání. Bez umyvadla Umyvadlo není součástí skříňky. Dodáváno bez úchytky. K dokoupení dle vlastního výběru.Série praktického policového nábytku ETIDE nabízí vzdušné a jednoduché řešení úložného prostoru pod oblíbenými umyvadly ZUNO a SAVA. Nábytek je vyroben z kvalitní MDF nalakované v moderním matně bílém odstínu. Působí odlehčeně a užitek i krásu přinese do koupelen různých stylů. Vybírat lze mezi plně otevřenými skříňkami a skříňkami kombinovanými se zásuvkou. Tyto jsou dodávány bez úchytek. Na výběr je několik typů úchytek v chromu a černé mat, takže výsledný vzhled zásuvkové skříňky záleží na vaší preferenci. Umyvadlové skříňky doplňují koupelnové regály ve třech velikostech. Vysoký a nízký se čtvercovou základnou a nízký s obdélníkovou základnou. Regály lze postavit nejen v koupelně, ale i v jiných místnostech. Policové skříňky jsou dodávány v předinstalovaném stavu, v několika dílech pro snadnou montáž. Skříňky se zásuvkou jsou dodávány v plně smontovaném stavu. EAN: 8590913914560. Tento unikátní produkt AQUALINE ETIDE umyvadlová skříňka 71,5x85x44 cm, bílá mat ET725 od společnosti s dlouholetou tradicí AQUALINE máte možnost získat na našich stránkách teď právě za výborné peníze. Neodolatelný produkt AQUALINE ETIDE umyvadlová skříňka 71,5x85x44 cm, bílá mat ET725 můžete koupit rovnou tady na stránkách zařazený v kategorii koupelnový nábytek. Nyní koupíte akční kusy z této sekce za výhodnou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete více kvalitních produktů od dodavatele AQUALINE. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní kus AQUALINE ETIDE umyvadlová skříňka 71,5x85x44 cm, bílá mat ET725 od výrobce s dobrým jménem AQUALINE můžete koupit právě zde opravdu výhodně! 4 683 Kč.