AQUALINE ETIDE umyvadlová skříňka 61,5x85x44 cm, bílá mat ET615

Automatické dovření Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: AQUALINE
4 499 Kč
Ověřit dostupnost
Automatické dovření Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné...

Automatické dovření Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání. Bez umyvadla Umyvadlo není součástí skříňky. Dodáváno bez úchytky. K dokoupení dle vlastního výběru.Série praktického policového nábytku ETIDE nabízí vzdušné a jednoduché řešení úložného prostoru pod oblíbenými umyvadly ZUNO a SAVA. Nábytek je vyroben z kvalitní MDF nalakované v moderním matně bílém odstínu. Působí odlehčeně a užitek i krásu přinese do koupelen různých stylů. Vybírat lze mezi plně otevřenými skříňkami a skříňkami kombinovanými se zásuvkou. Tyto jsou dodávány bez úchytek. Na výběr je několik typů úchytek v chromu a černé mat, takže výsledný vzhled zásuvkové skříňky záleží na vaší preferenci. Umyvadlové skříňky doplňují koupelnové regály ve třech velikostech. Vysoký a nízký se čtvercovou základnou a nízký s obdélníkovou základnou. Regály lze postavit nejen v koupelně, ale i v jiných místnostech. Policové skříňky jsou dodávány v předinstalovaném stavu, v několika dílech pro snadnou montáž. Skříňky se zásuvkou jsou dodávány v plně smontovaném stavu. EAN: 8590913914270. Vynikající produkt AQUALINE ETIDE umyvadlová skříňka 61,5x85x44 cm, bílá mat ET615 od populárního výrobce AQUALINE je dostupný na našich stránkách teď pořád výhodně.Nejprodávanější kus AQUALINE ETIDE umyvadlová skříňka 61,5x85x44 jde pořídit rovněž tady na našich stránkách v rubrice koupelnový nábytek! Připravili jsme pro vás akční produkty z naší rubriky za outletovou cenu! V očích zákazníků populární výrobce AQUALINE má na skladě skvělý sortiment. Nakupujte výhoděn u nás!

Tento diskontní produkt AQUALINE ETIDE umyvadlová skříňka 61,5x85x44 cm, bílá mat ET615 od oblíbené značky se zárukou kvality AQUALINE je dostupný momentálně za skvělou cenu! 4 499 Kč.