AQUALINE ETIDE umyvadlová skříňka 51,5x85x44 cm, bílá mat ET515

Automatické dovření Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: AQUALINE
4 315 Kč
Ověřit dostupnost
Automatické dovření Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné...

Automatické dovření Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání. Bez umyvadla Umyvadlo není součástí skříňky. Dodáváno bez úchytky. K dokoupení dle vlastního výběru.Série praktického policového nábytku ETIDE nabízí vzdušné a jednoduché řešení úložného prostoru pod oblíbenými umyvadly ZUNO a SAVA. Nábytek je vyroben z kvalitní MDF nalakované v moderním matně bílém odstínu. Působí odlehčeně a užitek i krásu přinese do koupelen různých stylů. Vybírat lze mezi plně otevřenými skříňkami a skříňkami kombinovanými se zásuvkou. Tyto jsou dodávány bez úchytek. Na výběr je několik typů úchytek v chromu a černé mat, takže výsledný vzhled zásuvkové skříňky záleží na vaší preferenci. Umyvadlové skříňky doplňují koupelnové regály ve třech velikostech. Vysoký a nízký se čtvercovou základnou a nízký s obdélníkovou základnou. Regály lze postavit nejen v koupelně, ale i v jiných místnostech. Policové skříňky jsou dodávány v předinstalovaném stavu, v několika dílech pro snadnou montáž. Skříňky se zásuvkou jsou dodávány v plně smontovaném stavu. EAN: 8590913914294. Oblíbený a akční kus AQUALINE ETIDE umyvadlová skříňka 51,5x85x44 cm, bílá mat ET515 od společnosti se zárukou kvality AQUALINE máte možnost pořídit aktuálně na našich stránkách za báječnou cenu. Tento velmi žádaný produkt AQUALINE ETIDE umyvadlová skříňka 51,5x85x44 cm, bílá mat ET515 můžete najít snadno tu ve známé sekci koupelnový nábytek! Nyní si můžete koupit zcela nové kusy z této známé sekce za báječnou cenu!

Oblíbený produkt AQUALINE ETIDE umyvadlová skříňka 51,5x85x44 cm, bílá mat ET515 od známého dodavatele AQUALINE pohodlně dostanete na našich stránkách skutečně výhodně. 4 315 Kč.