AQUALINE ALTAIR vysoká skříňka s košem 40x184x31cm, bílá AI185

Zpomalovací panty Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou. Nábytek... více informací »
AQUALINE ALTAIR vysoká skříňka
Značka: AQUALINE
5 235 Kč
Ověřit dostupnost
Zpomalovací panty Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou. Nábytek...

Zpomalovací panty Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou. Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, připraven k okamžité instalaci.Kolekce ALTAIR představuje moderní koupelnový nábytek s bezúchytkovým otevíráním a zkosenými horními hranami zásuvek a dveří pro pohodlné otevírání. V bílém lesklém provedení nebo dokonalé imitaci dubu – lamino dub Emporio. V nabídce jsou nejžádanější rozměry umyvadlových skříněk, které doplňují dva modely vysokých doplňkových skříněk – na výběr s policemi nebo s prádelním košem. Umyvadlové skříňky jsou vybaveny zpomalovacími výsuvy s dotahem od firmy Hettich. Nábytek instalujte na rovnou stěnu. Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou. Koupelnu vždy řádně odvětrejte. Při zkroucení korpusu skříňky může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů. Proti případnému zatékání vody do umyvadlové skříňky použijte silikonový tmel. EAN: 8590913914379. Tento velmi oblíbený výrobek AQUALINE ALTAIR vysoká skříňka s košem 40x184x31cm, bílá AI185 od této skvělé značky AQUALINE jednoduše získáte u nás právě skutečně výhodně.Levný produkt AQUALINE ALTAIR vysoká skříňka s košem 40x184x31cm, můžete dostat pohodlně na našem webu ve známé rubrice koupelnový nábytek. Nyní si můžete pořídit ostatní kousky ve zmíněné kategorii za super ceny! To však není vše, u nás nabízíme více. Máme v nabídce také další skvělé kousky značky AQUALINE. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední značka AQUALINE má na skladě kvalitní zboží A tady je důkaz.

Tento skvělý kus AQUALINE ALTAIR vysoká skříňka s košem 40x184x31cm, bílá AI185 od známé kvalitní značky AQUALINE jednoduše naleznete bezpečně online skutečně výhodně. 5 235 Kč.