AQUALINE ALTAIR vysoká skříňka 35x150x31cm, dub emporio AI450

Zpomalovací panty Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou.... více informací »
AQUALINE ALTAIR vysoká skříňka 35x150x31cm
Značka: AQUALINE
4 591 Kč
Ověřit dostupnost
Zpomalovací panty Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou....

Zpomalovací panty Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou. Otočením o 180° získáte pravou nebo levou variantu. Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, připraven k okamžité instalaci.Kolekce ALTAIR představuje moderní koupelnový nábytek s bezúchytkovým otevíráním a zkosenými horními hranami zásuvek a dveří pro pohodlné otevírání. V bílém lesklém provedení nebo dokonalé imitaci dubu – lamino dub Emporio. V nabídce jsou nejžádanější rozměry umyvadlových skříněk, které doplňují dva modely vysokých doplňkových skříněk – na výběr s policemi nebo s prádelním košem. Umyvadlové skříňky jsou vybaveny zpomalovacími výsuvy s dotahem od firmy Hettich. Nábytek instalujte na rovnou stěnu. Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou. Koupelnu vždy řádně odvětrejte. Při zkroucení korpusu skříňky může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů. Proti případnému zatékání vody do umyvadlové skříňky použijte silikonový tmel. EAN: 8590913914638. Tento oblíbený výrobek AQUALINE ALTAIR vysoká skříňka 35x150x31cm, dub emporio AI450 originál od značky AQUALINE jednoduše můžete pořídit tady a teď ve výhodné akci.Designový produkt lze zakoupit bezstarostně u nás v populární sekci koupelnový nábytek. Podívejte se na nové zboží z této populární rubriky na pár kliknutí! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete více skvělých produktů značky AQUALINE. Najdete je níže na této stránce.

Oblíbený produkt AQUALINE ALTAIR vysoká skříňka 35x150x31cm, dub emporio AI450 od oblíbené značky AQUALINE pohodlně získáte tady opravdu výhodně. 4 591 Kč.