AQUALINE ALTAIR umyvadlová skříňka 77,5x60x45cm, dub emporio AI380

Automatické dovření Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné... více informací »
AQUALINE ALTAIR umyvadlová skříňka 77
Značka: AQUALINE
5 419 Kč
Ověřit dostupnost
Automatické dovření Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné...

Automatické dovření Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání. Bez umyvadla Umyvadlo není součástí skříňky. Kolekce ALTAIR představuje moderní koupelnový nábytek s bezúchytkovým otevíráním a zkosenými horními hranami zásuvek a dveří pro pohodlné otevírání. V bílém lesklém provedení nebo dokonalé imitaci dubu – lamino dub Emporio. V nabídce jsou nejžádanější rozměry umyvadlových skříněk, které doplňují dva modely vysokých doplňkových skříněk – na výběr s policemi nebo s prádelním košem. Umyvadlové skříňky jsou vybaveny zpomalovacími výsuvy s dotahem od firmy Hettich. Nábytek instalujte na rovnou stěnu. Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou. Koupelnu vždy řádně odvětrejte. Při zkroucení korpusu skříňky může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů. Proti případnému zatékání vody do umyvadlové skříňky použijte silikonový tmel. EAN: 8590913914614. Tento kvalitní výrobek AQUALINE ALTAIR umyvadlová skříňka 77,5x60x45cm, dub emporio AI380 od výrobce s dlouholetou historií AQUALINE jde získat u nás teď za rozumné peníze.
Kvalitní kus lze koupit snadno tady u nás umístěný v rubrice koupelnový nábytek! Nyní můžete koupit zlevněné kousky ve zmiňované kategorii za super cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také další produkty od dodavatele AQUALINE. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka AQUALINE vás a vaše blízké obohatí o vynikající sortiment.

Výjimečný a žádaný produkt AQUALINE ALTAIR umyvadlová skříňka 77,5x60x45cm, dub emporio AI380 od výrobce s mnohaletou tradicí AQUALINE snadno můžete získat u nás teď v akci. 5 419 Kč.